Botki dla fanek oryginalnego obuwia — jakie buty są teraz modne?

W szafie fanki oryginalnego obuwia bez wątpienia nie może zabraknąć niebanalnych botków. To właśnie ten typ butów można nosić w Polsce przez sporą część roku, dlatego oprócz klasycznych modeli zdecydowanie warto mieć w kolekcji także prawdziwe perełki. Sprawdź, jakie botki na pewno pozwolą wyróżnić ci się w tłumie.

Botki z kryształkami

Od dobrych kilku sezonów niemałą popularnością cieszy się obuwie z wyrazistymi ozdobami. Choć jeszcze do niedawna prym wiodły ćwieki, to obecnie prawdziwym hitem są kryształki. W dość subtelnej wersji botki damskie mogą mieć takie zdobienia np. tylko w okolicach pięty. Niezwykle efektownie wyglądają natomiast modele, w których kryształki pokrywają niemal całą cholewkę i są uzupełnione np. o cekiny.

Botki na traperze

Jednym z największych obuwniczych hitów ostatnich lat są grube podeszwy. Obok takich butów zdecydowanie nie można przejść obojętnie. Na dodatek dzięki botkom na traperze z oferty sklepu online Tymoteo można dodać sobie kilka centymetrów bez konieczności noszenia szpilek bądź obcasów. Takie modele świetnie sprawdzą się w przypadku outfitów w stylu grunge bądź rockowym, choć można je łączyć nawet z ubraniami typu basic.

Botki z wężowym wzorem

Motyw wężowej skóry jest połączeniem klasyki i oryginalności. Dodaje kobiecie zmysłowości, ale jednocześnie nie można odmówić mu też elegancji. Na dodatek botki z wężowym wzorem nigdy nie wychodzą z mody, dlatego można bez obaw sięgnąć po nie nawet za kilka lat. Ciekawą opcją może być zestawienie takich butów z torebką bądź paskiem z identycznym motywem.