W co się ubrać na wesele?

Chcesz mieć pewność, że będziesz wyglądać jak najlepiej, ale nie chcesz też przyćmić panny młodej. Przecież to jej wielki dzień! To w końcu jej wielki dzień! To jej wielki dzień! To jej wielkie wydarzenie! To jej wielki moment! Oto kilka pomysłów na strój dla gości na weselu.

Męska odzież dla gości weselnych

Mężczyźni powinni nosić garnitur lub płaszcz sportowy. Jeśli ślub odbywa się w ciągu dnia, można uciec od noszenia koszuli i spodni sukienkowych. Jeśli jednak ślub odbywa się w nocy, należy rozważyć garnitur lub sportową marynarkę. Jeśli nie posiadasz żadnej z tych rzeczy, rozważ ich wypożyczenie. Wypożyczenie tych przedmiotów pozwoli Ci wyglądać najlepiej jak potrafisz i nie będziesz musiała wydawać dużo.

Strój gościa weselnego dla kobiet

Kobiety mają więcej opcji, gdy przychodzi czas, aby ubrać się jako goście na weselu. Jeśli zaproszenie mówi, że wesele będzie black tie, to zdecydowanie powinnaś założyć długą suknię. Zaproszenie może mówić, że wesele będzie business casual lub semi-formal. Daje to większą elastyczność w wyborze tego, co należy ubrać. Na tę okazję odpowiednia byłaby ładna bluzka/sweter w połączeniu ze spodniami lub spódnicą. Nawet jeśli na zaproszeniu widnieje napis „casual”, nadal można nosić to, co się chce, pod warunkiem, że nie jest to zbyt oczywiste lub nieodpowiednie. Prosta sukienka letnia sprawdziłaby się na swobodnych letnich weselach.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę miejsce i czas wesela, zanim podejmie się decyzję o tym, co należy założyć. W przypadku mężczyzn zaleca się noszenie garnituru lub sportowej marynarki. Masz więcej opcji w zależności od poziomu formalności wymaganego na zaproszeniu. Niezależnie od tego, co zdecydujesz się założyć, upewnij się, że czujesz się komfortowo i pewnie, tak abyś mogła się dobrze bawić i świętować ze szczęśliwą parą! https://butiklalala.pl/sukienki-na-wesele